İstanbul’daki kanlı infazdan ‘ihanet’ çıktı

İstanbul Eyüp'te boşanma aşamasında olduğu eşi Enver Kosova'yı öldüren Nurcan K. ve sevgilisi Fikret D. Yalova'da gözaltına alındı. Kosova'nın evinin kapısını Nurcan K.'nın açtığı cinayeti ise Fikret D.'nin işlediği ortaya çıktı.

İstanbul’daki kanlı infazdan ‘ihanet’ çıktı

İstanbul Polisi’ni harekete geçiren olay Eyüp’e bağlı Alibeyköy Merkez Mahallesi Kekik Sokak’ta önceki akşam saaatlerinde meydana geldi. Evinde vurulmuş halde bulunan 35 yaşındaki Enver Kosova ile 25 yaşındaki Nurcan K. evliydi ve 4 yaşındaki çocukları vardı. Yaklaşık iki ay önce aralarında yaşanan tartışma sebebiyle eşi Nurcan K. 4 yaşındaki çocuklarını alarak evi terk ettiği için yalnız yaşıyordu.

İddialara göre, evinde öldürülen Enver Kosova kendisini aldattığını düşündüğü eşiyle tartışmaya başladı. Yaşanan tartışmanın ardından eşi Nurcan K. evi terketti. Bunun üzerine eşinin sosyal medya hesaplarını inceleyen Enver Kosova, eşinin eski arkadaşı Fikret D. ile Yalova’da yaşadığını öğrendi.

nurcanANAHTAR ESKİ EŞTEN

Telefonla eşi ve eski arkadaşı Fikret D.’yi arayan Kosova ile ikili arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışmanın ardından Fikret D. Nurcan K. ile birlikte ev İstanbul’a geldi. Önceki akşam evin kapısını Nurcan K.’nın açarken, cinayeti ise Fikret D. yanında getirdiği pompalı tüfekle işledi.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri Enver Kosova’nın çevresini ve telefon görüşmelerini mercek altına aldı. Yapılan incelemeler sonucu polis, Kosova’nın boşanma aşamasında olduğu eşi Nurcan K.’ya ulaştı. Çalışmalarını sürdüren ekipler, cinayeti işleyen Fikret D. ile birlikte Nurcan K.’yı gözaltına aldı.

ARKADAŞI ÖNCE EŞİNİ SONRA CANINI ALDI

Emniyette yapılan sorgulamalarda Kosova’nın kasten yaralama, tehdit ve çocuğun cinsel istismarı suçlarından cezaevine girdiği belirlendi. Cezaevi sürecinde Fikret D. ile tanışan Kosova arkadaş oldukları öğrenildi. Cezaevi döneminde Kosova’ya yardım ettiği öğrenilen Fikret D.’nin daha sonra Nurcan K. ile ilişki yaşamaya başladığı iddia edildi.

Gözaltına alınan Fikret D. ile Nurcan K.’nın emniyetteki işlemleri devam ettiği öğrenildi. Çiftin 4 yaşındaki çocukları ise Nurcan K.’nın annesine teslim edildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...