Sözcü Plus Giriş

İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı ‘Huzur’ denetimi

İstanbul'un 39 ilçesinde eş zamanlı 'Yeditepe Huzur' adlı asayiş denetimi yapıldı. Helikopter ve narkotik köpeklerinin de destek olduğu uygulamada, Kadıköy ve Taksim Meydanı'nda adeta kuş uçurtulmadı.

02:20 -

İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan’ın koordinesinde 39 ilçede eş zamanlı olarak yapılan ‘Yeditepe Huzur’ uygulaması kapsamında bir çok noktada aramalar yapıldı. Polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda durdurulan araçları narkotik köpekleri de aradı. Özellikle Taksim Meydanı ve Kadıköy’de yoğun şekilde yapılan uygulamada polis adeta bu bölgelerde kuş uçurtmadı.

DHA

DHA

ARAÇLAR TEK TEK ARANDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş, Narkotik Suçlarla Mücadele, Mali Suçlarla Mücadele, Çevik Kuvvet ve Özel Harekat ekiplerinin de destek verdiği ve saat 00:00 sıralarında başlayan uygulamada, durdurulan araçlar tek tek arandı. Kimlik kontrolleri ve Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrollerinin ardından araçlarında eksik bulunan sürücülere cezai işlemler yapıldı.

DHA

DHA

NARKOTİK KÖPEKLERİDE UYGULAMAYA KATILDI

Uygulamaya Laki ve Giz isimli norkotik köpekleri de katıldı. Giz, Kadıköy’de durdurulan araçları araçları aradı. Durdurulan araçlarda bulunanların üzerleri ve eşyaları da didik didik arandı. DHA

DHA

DHA

Son güncelleme: 08:06 22.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more