Sözcü Plus Giriş

Kaçırdıkları kadınlara tecavüz eden 4 kişi tutuklandı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinden iğrenç bir haber geldi. 4 kişi, kendilerini polis olarak tanıtıp kaçırdıkları 2 kadına önce tecavüz, sonra da gasp etti. Olayın ardından yakalanan 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

00:53 -
Kaçırdıkları kadınlara tecavüz eden 4 kişi tutuklandı

Olay, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre kendilerini polis olarak tanıtan 4 şahıs, Gebze'de yaşayan Azerbaycan uyruklu R.İ. ve Kırgızistan uyruklu N.M. isimli kadını araçlarına bindirerek kaçırdılar. Kadınları boş bir fabrikaya götüren şahıslar, silahla öldürmekle tehdit ettiler. İddialara göre kadınlara tecavüz eden şahıslar, daha sonra kadınların cep telefonlarını ve paralarını gasp ederek serbest bıraktılar.

Foto: İHA

Foto: İHA

GÖZALTINA ALINDILAR

Gebze Emniyet Müdürlüğüne giden kadınlar şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundular. Olayla ilgili inceleme başlatan Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  tarafından kimlikleri tespit edilen C.G., İ.K., S.A., ve S.T. yapılan operasyonlarla gözaltına alındı. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından Gebze Adliyesi'ne sevk edildi.

Foto: İHA

Foto: İHA

ADLİYEYE SEVK EDİLEN ZANLILAR TUTUKLANDI

Gebze Adliyesi'nde savcılıktaki ifadelerinin ardından C.G., İ.K., S.A., ve S.T. isimli şahıslar, tutuklama talebiyle hakim karşısına çıkarıldı. Mahkeme sorgularının ardından şahısların birden fazla kişiyle yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve cinsel saldırı suçlarından tutuklanmasına karar verildi.  İHA

Son güncelleme: 00:55 09.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more