Bu akşam Mevlid Kandili! Mevlid Kandili mesajları ve sözleriyle sevdiklerinizin kandilini kutlayın…

Bilindiği gibi İslam alemi için kandiller büyük bir önem arz eder. Müslümanlar kandillerde ibadetlerini ve dualarını edip büyük sevap kazanıyorlar. Bu pazar gecesi ise Mevlid Kandili idrak edilecek. Biz de bu hayırlı günde sevdiklerinize göndermeniz için en güzel Mevlid Kandili mesajlarını derledik.

Bu akşam Mevlid Kandili! Mevlid Kandili mesajları ve sözleriyle sevdiklerinizin kandilini kutlayın…

Bugün İslam alemi Mevlid kandilini dualarla kutluyor ki biz de bu özel günü yakınlarınızla paylaşmanız için haberimizde en güzel, en anlamlı, en popüler Mevlid Kandili mesajlarını derledik. Sevdiklerini bu kutsal günde mutlu etmek isteyen tüm yurttaşlarımız ister sosyal medya hesaplarından isterse de SMS olarak mesaj paylaşımında bulunabilir. İşte en güzel en popüler en çok kullanılan kandil mesajları ve dualar. Mevlid kandiliniz kutlu olsun!

KANDİL MESAJLARI

Mevlid Kandili mesajları ile bu mübarek gecenin sevinci sevdiklerinizle paylaşın. Mevlid Kandili, Peygamber Efendimizin doğumu nedeniyle idrak edilir. Bu özel günde Efendimizi salat-ü selamlar ile anarken aynı zamanda bu coşkunuzu sevdiklerinize göndereceğiniz kandil mesajları ile yaşayabilirsiniz.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

mevlid-kandili

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

mevlid-kandili

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

KANDİLLERDE DOLUP TAŞAN BAZI TARİHİ CAMİLER

SÜMBÜL EFENDİ CAMİSİ

HACI BAYRAM CAMİSİ

ULU CAMİ

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...