Sözcü Plus Giriş

Karamollaoğlu’ndan hükümete McKinsey çıkışı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada hükümetin ABD'li McKinsey şirketinden ekonomik konularda danışmanlık almasını eleştirdi. Karamollaoğlu paylaşımında, "IMF'ye gitmeyin dedik ama gidinde bir şirkete teslim olun demedik!" ifadesini kullandı.

20:12 -

Temel Karamollaoğlu paylaşımında, “Baş örtüsü ve THY dışında nereye elinizi atarsanız atın felaketle karşılaşırsınız. Bunların başında da ekonomi. Gidin siz Amerika’dan Amerikan menfaatlerini her şeyin önünde tutan bir şirkete devleti müşavir yap Allah size akıl fikir versin” diyerek tepki gösterdi.

İLGİLİ HABERMuharrem İnce'den sert McKinsey tepkisi: Ayıptır! Utandırmayın bu milletiMuharrem İnce'den sert McKinsey tepkisi: Ayıptır! Utandırmayın bu milleti

“TÜKÜRDÜĞÜMÜZÜ YALAMAYIZ DEDİLER…”

Karamollaoğlu, “IMF’ye gitmeyeceğiz dediler tükürdüğümüzü yalamayız dediler daha beterine sürüklendiler. Yarabbim bunlara akıl ver izan ver. Yaptıkları hataları görüp hakikate dönme erdemini nasip eyle” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSon dakika... Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan McKinsey açıklamasıSon dakika... Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan McKinsey açıklaması

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 20:22 29.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more