Sözcü Plus Giriş

Kayıp vatandaşı arama çalışmalarını 100 yakını izledi

Adana'da otomobili sağlık problemlerinden dolayı morali bozulan ve 3 günden beri aranan bir vatandaşın aracı bulundu ancak kendisine ulaşılamadı. Polisler ve Adana Büyükşehir Belediyesi Dalgıç ekipleri tarafından yapılan arama kurtarma faaliyetlerini kayıp şahsın 100'e yakın akrabası meraklı gözlerle izledi.

16:11 -

Edinilen bilgiye göre, merkez Sarıçam ilçesine bağlı Kurttepe Mahallesi’nde oto kiralama ve alım satım işi yapan 63 yaşındaki Osman Alaçkaya, 17 Aralık günü akşam evine gelmedi. Bunun üzerine ailesi şüphelenip polise bilgi verdi. Polis 18 Aralık günü Çatalan Köprüsü’nde Alaçkaya’nın 01 EMF 02 plakalı otomobilini buldu. Kapıları kilitli olan otomobilde Alaçkaya’yı bulamayan polis, yakınlarına haber verdi.

resim1_6977578

Bu arada, yaşlı adamın sağlık problemlerinden dolayı psikolojisinin bozulduğu, bu nedenle intihar etmiş olabileceği üzerinde durularak su altı polisine haber verildi.

3 gündür dalgıç polisler ve Adana Büyükşehir Belediyesi Dalgıç ekipleri gölde arama yapıyor. Ekipler arama yaparken Alaçkaya’nın yaklaşık 100 yakını da arama çalışmalarını izledi. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen yaşlı adam bulunamadı.

İHA

Son güncelleme: android-time 16:23 20.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more