Kimi cep telefonuyla çekti kimi durup izledi

Beyoğlu'nda hayatına son veren bir kişinin cesedini görmek isteyen sürücüler trafiğin yoğunlaşmasına sebep olurken bazı vatandaşların olay yerinin fotoğrafını çekmesi gözden kaçmadı.

Kimi cep telefonuyla çekti kimi durup izledi

Piyalepaşa Bulvarı üzerindeki ağaçlık alanda sabah saatlerinde bir kişinin ağaca iple asılı görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı ilk incelemede ağaca asılı olan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

MERAKLI VATANDAŞLAR YİNE SAHNEDE

Öte yandan yoldan geçen vatandaşların bazıları olayı cep telefonlarıyla görüntülerken bazıları ise uzun süre ağaca asılı olan kişiyi meraklı bakışlarla izledi.

TRAFİK YOĞUNLUĞU OLUŞTURDU

Yoldan geçen sürücüler ise olayı görebilmek için yavaşlaması trafik yoğunluğu oluşturdu.  Ağaca asılı kişiyi fark ederek polis ihbarda bulunan park görevlisi Mustafa Sarı, “Sabah işe geldiğimde ağaca asılmış bir kişi olduğunu fark ettim. Sonra nabzına baktım, ölmüştü. Hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdim” dedi. Üzerinden kimlik çıkmadığı belirtilen ceset, Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM/İSTANBUL,(DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...