Sözcü Plus Giriş

Kızılırmak’ta can pazarı!

Samsun'un Bafra ilçesinde Çetinkaya Köprüsü'nden Kızılırmak nehrine dün gece atlayan iki genci arama ve kurtarma çalışmaları bu sabah yeniden başladı. Bu sabah arama çalışmaları sırasında Belgin Ş.'nin cansız bedeni bulundu.

04:47 -
Kızılırmak’ta can pazarı!

Olay, dün gece Bafra ilçesi Fatih Mahallesi Çetinkaya Köprüsü’nde meydana geldi. Çevredeki vatandaşların iddiasına göre Osman Ertekin (19) ve Büşra Şahin (15) isimli iki genç köprüden suya atlayarak intihar girişiminde bulundu. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine itfaiye, polis ve ambulans ekipleri geldi.

Atladıkları yerden 50 metre ileride kayalıklara tutulan gençler dakikalarca yardım çığlıkları içerisinde bekledi. Kızılırmak Nehri’nde akıntının fazla olması ve alanın karanlık olması nedeniyle gençler kısa sürede gözden kayboldu.

GENÇ KIZIN CESEDİNE ULAŞILDI

Samsun’un Bafra ilçesinde Kızılırmak Nehri’ne atlayan iki gençten Belgin Şahin’in cansız bedenine ulaşıldı. -Sabahın ilk saatlerinden itibaren nehirde arama yapan ekipler, saat 10.00 sıralarında Belgin Şahin’in cansız bedenine ulaşılarak kıyıya çıkardı. Genç kızın cansız bedeni, morga kaldırıldı. Belgin Şahin ile evli ve bir çocuk babası olan Osman Ertekin’in aşk  yaşadıkları, kavuşamadıkları için birlikte intihar ettikleri iddia edildi. Öte yandan Osman Ertekin’i eşi Nuray Ertekin ise kızlık soyadını kullanarak olaydan sonra sosyal medyadan ‘Gün gelir sen pişman ben ise mutlu olurum’ notunu yazması dikkat çekti. Ayrıca Osman Ertekin’in Aydın İl Jandarma Komutanlığı’na vatani görevinin çıktığı ve 2 gün önce de teslim olması gerektiği belirlendi. Osman Ertekin’i arama çalışmaları sürüyor.

 

Foto: DHA
Foto: İHA

Foto: İHA

Foto: İHA

Foto: İHA

 

Foto: İHA

Foto: İHA

 

 

DHA- İHA

Son güncelleme: 12:12 16.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more