Sözcü Plus Giriş

Kızının huzuru için sokakta kaldı!

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, parkta battaniyeye sarılarak ısınmaya çalışan evsiz Kazım Polat'a (55) polis sahip çıktı. Kızı ile damadının arasının bozulmaması için sokakta kaldığını belirten Polat, Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

22:14 -

İlçe merkezindeki  Bağlar Mahallesi’nde bulunan parkta battaniyeye sarılı adamı görenler polise haber verdi. Olay yerine gelen polisin araştırmasında Kazım Polat’ın anlattıkları yürek burktu.

siverek-dha21_6970491

Polat’ın ilçede yaşayan kızının yanına geldiği ve kızı ile damadının arasının bozulmaması için evi terk ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERSokak kedilerine araba lastiğinden yuvaSokak kedilerine araba lastiğinden yuva

Evi olmadığı için küçük 2 oğlunu da akrabalarına bıraktığını söyleyen Polat, “Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde ikamet etmekteyim. 1 kızım ve iki oğlum var. Oğullarım küçük olduğu için biri halasında biri de ablasında kalıyor. Ev kiramı ödeyemediğim için dışarda kaldım. Siverek'te oturan kızıma sığındım ancak onun da durumu iyi değil. Kocası ile huzuru bozulmasın diye evinde daha fazla kalamadım. Kaç gecedir bu parkta sabahlıyorum, hava çok soğuk” dedi.

siverek-dha31_6970493

Soğukta titreyen Polat, polis aracına bindirilerek İlçe Eminyet Müdürlüğü’ne götürüldü.  DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more