Kocaeli ramazan imsakiyesi 2018: Kocaeli’de iftar saat kaçta?

Kocaeli'de yaşayan müslümanlar Diyanet ramazan imsakiyesi ile Kocaeli iftar vaktini doğru şekilde öğrenmek istiyor. Haberimizde yer alan imsakiye aracı ile iftar ve sahur saatlerini görebilirsiniz.

Kocaeli ramazan imsakiyesi 2018: Kocaeli’de iftar saat kaçta?

KOCAELİ İFTAR VE SAHUR VAKTİ

Ramazanda aşağıdaki imsakiye aracı ile Kocaeli’nın veya menüden seçeceğiniz diğer illerin İftar vakti bilgisine erişebilirsiniz. Ayrıca imsakiye aracı iftara kalan süreyi de canlı olarak göstermektedir. Diyanet'in verilerini kullanan imsakiye aracında iftar sonrası sahur vakti bilgisi gelir. Ek olarak araçtaki detaylı gör yazısına tıklayarak, iftar, sahur, imsak vakti, namaz saatleri bilgilerini bir arada görebilirsiniz.

İsraf ve savurganlık duygularından uzaklaşıp, paylaşmaya dayalı bir hayatı merkeze almak için bir fırsat olan ramazan ayı geldi. Kocaeli'nde olduğu gibi yurdun dört bir yanında milyonlarca müslüman iftar ve sahur vaktine göre oruç ibadetini gerçekleştirecek. Sahur ve iftar saatini öğrenmek için en doğru adres ise Diyanet ramazan imsakiyesi oluyor.

Diyanet ramazan imsakiyesi 2018: İstanbul, Ankara, İzmir ve il il iftar vakti İlginizi Çekebilir Diyanet ramazan imsakiyesi 2018: İstanbul, Ankara, İzmir ve il il iftar vakti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...