Kurultay için bir imza da Silivri Cezaevi’nden

CHP'de kurultay çağrısına bir imza da Silivri Cezaevi'nden geldi. Cezaevinden bir not gönderen Eren Erdem, "Benim başım kel mi? Silivri'de kumpasla tutulurken değişim ve umudun anlamını çok daha iyi anladım. Değişim ve umut talebiyle benim imzamı da ekleyin. Umudu birlikte büyütmek için en kısa zamanda buluşmak üzere..." dedi.

Kurultay için bir imza da Silivri Cezaevi’nden

Cuhuriyuet Halk Partisi’nde (CHP) seçimli olağanüstü kurultay gerçekleştirilmesi için üç gün önce başlatılan çağrıya bir yanıtta Silivri Cezaevi’nden geldi. Seçimlerin ardından tutuklanarak cezaevine konulan CHP Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem de kurultay için imza verdiğini açıkladı.

FOTO:İHA - 28 Haziran'da hakim karşısına çıkan CHP eski milletvekili Eren Erdem “FETÖ'ye üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etme” suçlamasıyla tutuklanmış ve Silivri Cezaevi'ne gönderilmişti.

FOTO:İHA – 28 Haziran’da hakim karşısına çıkan CHP eski milletvekili Eren Erdem “FETÖ'ye üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etme” suçlamasıyla tutuklanmış ve Silivri Cezaevi’ne gönderilmişti.

Açıklamayı CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş twitter hesabından  “CHP PM Üyesi arkadaşımız Silivri zindanından değişim ve umut kurultayı için imza verdi… Böylece imza veren delegelerin sayısı 540’a ulaştı.” sözleriyle paylaştı. Yarkadaş’ın paylaştığı mesajda Eren Erdem imzalı bir de not yer aldı. Erdem notunda  “Benim başım kel mi? Silivri’de kumpasla tutulurken değişim ve umudun anlamını çok daha iyi anladım. Değişim ve umut talebiyle benim imzamı da ekleyin. Umudu birlikte büyütmek için en kısa zamanda buluşmak üzere…”  ifadelerine yer verdi.
eren

CHP'de kurultay yarışında imza sayısı artıyor İlginizi Çekebilir CHP'de kurultay yarışında imza sayısı artıyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...