Sözcü Plus Giriş

Liderimize suikast girişimi olacağı bilgisi aldık

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, seçim öncesi kaos ortamı yaratılacağını söyledi. Ok, genel başkanları Meral Akşener’e suikast planı olduğunu belirterek, “Hükümeti gerekli önlemleri almaya çağırıyoruz” dedi.

Güncellenme: 03:03, 28/04/2018
Liderimize suikast girişimi olacağı bilgisi aldık

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İYİ Parti'nin seçime girmesini engelleyemeyenlerin entrika peşine düştüğünü söyledi. Ok, “Türk siyasetinin önünü açan, demokrasinin, hukukun, adaletin yılmaz savunucusu bir yeni partinin liderine suikast girişimi olacağı bilgilerini almış bulunuyoruz” dedi.
Korkunç bilgiler aldıklarını aktaran Ok, 7 Haziran-1 Kasım seçimleri arasında, Türkiye'de bombaların patladığını, yüzlerce insanın hayatını kaybettiğini ve kaos ortamı oluştuğunu hatırlattı.

KARANLIK GÜÇLER

“7 Haziran-1 Kasım arasında bu bombaları patlatan, karanlık güçler kimlerdi? Bu bombaların sonucunda, hangi parti ya da partiler oy devşirdi” diye soran İsmail Ok, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘BOMBALAR PATLAYACAK'

“Duyumun ötesinde ciddi bilgiler alıyoruz. Türk siyasetinin önünü açan, demokrasinin, hukukun, adaletin yılmaz savunucusu bir yeni partinin liderine suikast girişimi olacağı bilgilerini almış bulunuyoruz. Eğer bu gerçekleşmezse 7 Haziran-1 Kasım arasında olduğu gibi bombalar patlatılarak, suikastlar yapılarak, Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturulacağı bilgileri alıyoruz. Buradan son başbakana, son hükümete çağrıda ve uyarıda bulunuyoruz. Son başbakan olmanız sizleri sorumluluktan kurtarmaz. Derhal gerekli tedbirleri alınız.”

İsmail Ok

İsmail Ok