Sözcü Plus Giriş

Maltepe Belediye Başkanı aday adayı Özdemir: “Maltepe’de halkçı bir belediye”

Yerel seçimler yaklaşırken aday adayları başvurularını parti merkezlerine iletmeye devam ediyor. Maltepe yerel siyasetinin öncü isimlerinden Mali Müşavir Arif Özdemir, Maltepe İlçe Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusunu CHP Maltepe İlçe Örgütü’ne sundu. Özdemir, “Biz Maltepe’de gerçekleştireceğimiz belediyecilik anlayışıyla tüm ülke sathında CHP’nin önünü açacak yöntemler geliştirebiliriz” dedi.

12:21 -
Maltepe Belediye Başkanı aday adayı Özdemir: “Maltepe’de halkçı bir belediye”

Yerel seçimler yaklaştıkça partilerde de hareketlilik devam ederken, Maltepe'nin tanınmış isimlerinden Mali Müşavir Arif Özdemir, “Maltepe Kazanacak” sloganıyla aday adaylık başvurusunu Maltepe İlçe Örgütü'ne sundu. Başvuru sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Arif Özdemir, Maltepe'nin kaynaklarının doğru kullanarak çalışmak gerektiğini belirtti.

arif-ozdemir-maltepe-2

“BEN SADECE KENDİ ADIMA BAŞVURMADIM”

Mahalle vce esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Özdemir, aday adaylığı konusunda şöyle konuştu: “Ben burada, sadece kendi adıma bir başvuru gerçekleştirmiş değilim. İddiam odur ki; gerçekleştireceğimiz belediyecilik anlayışıyla tüm ülke sathında CHP'nin önünü açacak yöntemler geliştirebiliriz. Dolayısıyla ben bir zihniyet başvurusu gerçekleştirdim. O zihniyet nedir peki? Halkçılıktır, kamuculuktur, kaynakların adil paylaşılmasıdır, bilimsel ve sanatsal çalışmalara özgürlük tanınması ve kaynak aktarılmasıdır.”

“MAHALLE MECLİSLERİ VE HUKUK KOMİTESİ OLUŞTURACAĞIZ”

Biz hizmetimizi konuşarak değil yaparak göstermek istiyoruz diyen Arif Özdemir Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerine dönük kentsel dönüşüm planlarımız var. Bütün hayatı Maltepe'de geçmiş birisi olarak, açıkça ilan ediyorum: Kuracağımız mahalle meclisleri ve oluşturacağımız hukuk komitesi sayesinde, halkın toprağının yağmalanmasına, çeşitli sözleşme ve prosedür oyunlarıyla halkın dolandırılmasına asla müsaade edilmeyecektir. Bu konuda olduğu gibi Maltepe'yi ilgilendiren tüm konularda, halkımız asla yalnız veya sahipsiz kalmayacaktır!” şeklinde konuştu.

“MALTEPE’DE HALKÇI BİR BELEDİYE!”

Hep birilerinin cebinin dolduğu, garibanın daha da yoksullaştığı yönetim anlayışını alaşağı edip, CHP ve Türkiye'ye yakışır bir hizmet politikasını ortaya koyacaklarını ve bununla ilgili projelerinin hazır olduğunu ifade eden Arif Özdemir, yerelden genele CHP İktidarı için: ‘Maltepe’de halkçı bir belediye!' diyerek sözlerine son verdi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more