Reklamsız Sözcü

Marmaray’daki feci olay kamerada: Trenin önüne atladı

18 yaşındaki Baha Güzeycan isimli genç dün Marmaray'da kendini trenlerin önüne atarak intihar etmişti. Feci olay, o esnada olay yerinde fotoğraf makinesiyle ödevi için çekim yapan bir genç kız tarafından tesadüfen kaydedildi.

Tugay SADAY
12:44 -

Kan donduran olay dün sabah saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Öğrenci olduğu öğrenilen 18 yaşındaki Baha Güzeycan, Marmaray Sirkeci İstasyonu'nda trenin geçtiği esnada raylara atlayarak yaşamına son verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, o esnada orada çekim yapan Neslihan E. isimli genç kızı buldu. İfadesi alınan ve intihar eden gençle herhangi bir irtibatı tespit edilemeyen Neslilan E.’nin fotoğraf makinesiyle gencin intiharını kaydettiği ortaya çıktı. Neslihan E.’nin de öğrenci olduğu ve İstanbul konulu fotoğraflı ödevi için orada çekim yaptığı ortaya çıktı.

Baha Güzeycan’ın ailesi ise polise, Baha Güzeycan’ın bir süredir psikolojik tedavi gördüğünü söyledi. Aile bireylerinin ve görüntüyü çeken kadının ifadesine başvuran emniyet güçlerinin araştırması sürüyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:44 13.04.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more