Sözcü Plus Giriş

Meral Akşener: Muharrem İnce ikinci tura kalırsa şartsız şurtsuz destekleyeceğiz

Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası'na katılan Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muharrem İnce'nin ikinci tura kaldığı takdirde sonuna kadar destekleyeceğini açıkladı.

Sozcu.com.tr
23:16 -

Ankara Yeni Mahalle'de sevenleriyle buluşan Halk Arenası’na konuk olan Cumhurbaşkanı adayı Akşener,  “Partiyi kurarken CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı o zaman belli değildi. Biz kim kalırsa kesinlikle; şartsız, şurtsuz destekleyeceğimizi ifade ettik. Ama bugün bunları konuşmamız gerekmiyor. Biz bütün gücümüzle Cumhurbaşkanlığı seçimini almaya gayret etmeliyiz” dedi.

İLGİLİ HABERAkşener: Bu şeref bana ait üzgünüm... Erdoğan'ın en korktuğu kişi benim!Akşener: Bu şeref bana ait üzgünüm... Erdoğan'ın en korktuğu kişi benim!

[old_news_related_template title=”Akşener: Cumhurbaşkanı seçildiğim takdirde ilk gün iyi bir nakliyeci bulacağım” desc=”

Halk Arenası’nın bu haftaki konuğu İYİ Parti’nin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı seçildiği takdirde ilk 100 gün neler yapacağını açıkladı. İlk önce iyi bir nakliyeci bulacağını belirten Akşener, ‘Çünkü Çankaya Köşk’ünden saraya götürülen bu devlete ve bu millete ait olan bütün tarihi eşyaları Çankaya Köşk’üne geri taşıyacağım’ diye konuştu.”

resimid_5023181resimid_5023185

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:07 19.05.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more