Sözcü Plus Giriş

Meteoroloji’den sağanak yağmur uyarısı

Devlet Meteorolohji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, Sakarya hariç Marmara, Ege, Batı Akdeniz ile Ankara, Eskişehir, Kırıkkale ve Kırşehir çevrelerinde yarın yağmur ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

19:12 -
Meteoroloji’den sağanak yağmur uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son dakika açıklamasına göre, yarın yurdun iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Sakarya hariç Marmara, Ege, Batı Akdeniz ile Ankara, Eskişehir, Kırıkkale ve Kırşehir çevrelerinin yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak olması, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Yağışların Marmara’nın batısı ile Kıyı Ege’de kuvvetli olması, rüzgarın Marmara’nın kuzey ve batısında kuzey ve kuzeydoğu (poyraz), Güney Ege kıyılarında güney ve güneydoğu (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 kilometre/saat) esmesi öngörülüyor.

Gece ve sabah saatlerinde doğu kesimlerde yer yer pus ve sis görüleceği tahmin ediliyor. AA

İLGİLİ HABERYeni haftada hava şaşırtacak! 10 derece birden... | Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleriYeni haftada hava şaşırtacak! 10 derece birden... | Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleri
Son güncelleme: 08:08 20.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more