Sözcü Plus Giriş

Metin Akpınar’ın avukatı: Tabii ki bütün suçlamaları reddettik

Metin Akpınar'ın adli kontrole serbest kalmasının ardından adliye çıkışında gazetecilerin karşısına çıkan avukatı İrem Hekimoğlu, yorucu bir gün geçirdiği için usta sanatçının adına kendisinin açıklama yaptığını belirtti.

Fatma VURGUN
14:54 -
Metin Akpınar’ın avukatı: Tabii ki bütün suçlamaları reddettik

‘Bütün suçlamaları reddettik’

Akpınar’ın savcılığa verdiği ifadesinin ardından sulh ceza hakimliğine sevk edildiğini ifade eden Hekimoğlu, “Cumhurbaşkanı’na yapılan hakaret suçlamasıyla kendisinin ifadesini aldılar. Biz tabii ki bütün suçlamaları reddettik. Kendisinin böyle niyeti yoktur böyle bir amacı da yoktur. Söylenen sözler demokrasinin tanımı yapılarak söylenmiş sözlerdir. Ülkemizde faşizm olduğuna dair herhangi bir söylemi de olmamıştır. Bütün bunları reddettik. Kendisini denetimli kontrolle serbest bıraktılar. Şu anda sağlığı da kendisi de iyi. Bir sıkıntımız yok. Kendisi şu an yemeğe gitti, sabahtan beri çok yoruldu. Bir gözaltı kararı yok. Ona rağmen polisle getirilmesi çok doğru bir karar değildi bence ama polisler de gayet naziklermiş” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında karar çıktıSon dakika... Müjdat Gezen ve Metin Akpınar hakkında karar çıktıİLGİLİ HABERMetin Akpınar ve Müjdat Gezen'in sanat hayatı...Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'in sanat hayatı...
Son güncelleme: android-time 15:24 24.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more