Sözcü Plus Giriş

Kadın ve çocuklar metrobüs durağındaki asansörde mahsur kaldı

BAHÇELİEVLER Metrobüs durağında asansörde yaklaşık 25 dakika mahsur kalan çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan 12 kişi, asansör bakım ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

10:27 -
Kadın ve çocuklar metrobüs durağındaki asansörde mahsur kaldı

Olay, dün saat 16.30 sırlarında Bahçelievler Metrobüs Durağından meydana geldi. Metrorbüs durağındaki üst geçide çıkan asansör arızalanınca çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan 12 kişi asansörde mahsur kaldı. Bildirilmesi üzerine olay yerine itfaiye ve asansör bakım ekipleri sevk edildi. Ekiplerin, çalışması sonucu yaklaşık 25 dakika asansörde mahsur kalan 12 kişi kurtarıldı.

Mahsur kalanlar, kurtarılmalarının ardından yaptıkları açıklamada  korktuklarını ve fenalık geçirlerin olduğunu söylediler. (DHA)

İLGİLİ HABERİstanbul metrosunda yürüyen merdiven arızaları bezdirdiİstanbul metrosunda yürüyen merdiven arızaları bezdirdi

Öte yandan İstanbul Metrosu’nda bir kişinin İTÜ Ayazağa durağında yürüyen merdivenin kopan kopan basamaklarından içeriye düşüp yaralanmasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, arızalı yürüyen merdivenlerin halen yayaların kullanımına kapalı olduğu görüldü. Metrodaki yürüyen bant ve yürüyen merdiven arızalarını Sozcu.com.tr  gündeme getirmişti.

Son güncelleme: 10:29 08.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more