Sözcü Plus Giriş

MHP-AKP ittifak görüşmelerinde tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli'nin görüşmesinin ardından Ankara'da bir son dakika gelişmesi yaşandı. AKP'li Şentop ittifak görüşmelerine ilişkin 26 maddelik teklifin 21 Şubat'ta MHP ve AKP'nin ortak imzasıyla Meclis'e sunulacağını açıkladı. AKP İstanbul Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Tam mutabakatla tüm hususlar netliğe kavuşturuldu" dedi.

null
Güncellenme: 09:16, 07/03/2018
MHP-AKP ittifak görüşmelerinde tarih belli oldu

Beştepe’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ittifak görüşmesine ilişkin ilk açıklama geldi. Gelen son dakika haberine göre 26 maddelik kanun teklifi AKP ve MHP’nin ortak imzasıyla 21 Şubat’ta TBMM Başkanlığı’na sunuluyor.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop, yaptığı açıklamada  Erdoğan-Bahçeli görüşmesine ilişkin, “Tam bir mutabakatla, bütün hususlar netliğe kavuşturuldu. 26 maddelik kanun teklifini, AK Parti ve MHP’nin ortak imzasıyla, 21 Şubat günü TBMM Başkanlığına sunacağız” dedi.

İlginizi ÇekebilirSon Dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli'yi kabul ettiSon Dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli'yi kabul etti
Yayınlanma Tarihi:22:20,