Sözcü Plus Giriş

MHP’li vekilden olay yaratacak sözler: Sevsinler böyle ittifakı!

AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in Devlet Bahçeli'ye yönelik "Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz. Tekrarlanmamalı" şeklindeki sözlerine MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan yanıt geldi.

Güncellenme: 10:48, 27/10/2018
MHP’li vekilden olay yaratacak sözler: Sevsinler böyle ittifakı!

Sosyal medya hesabından Çelik’e tepki gösteren Enginyurt, AKP’nin MHP’yi ve MHP’lileri görmezden geldiğini belirterek “Sevsinler böyle ittifakı” şeklinde paylaşımda bulundu.

ekran-alintisi

Enginyurt’un paylaşımı şöyle:”MHP mensubu olanları İş Kura bile başlatma. Ülkücü Öğretmenden İlkokul Müdürü yapma. Bürokraside MHP düşmanlığı devam etsin. MHP’nin her teklifine çemkirerek tepki göster. Andımız serbest kaldı diye Danıştay’a diklen. Sonra aman İttifakı bozma de. Sevsinler böyle ittifakı.”

İlginizi ÇekebilirSon dakika: Erdoğan-Bahçeli krizine flaş açıklama! 'Çarpıtma var'Son dakika: Erdoğan-Bahçeli krizine flaş açıklama! 'Çarpıtma var'

“DAHA NE YAPALIM? PARTİYİ Mİ KAPATALIM?”

Öte yandan MHP’li Enginyurt’un, paylaşımına cevap veren bir sosyal kullanıcısına verdiği yanıt da dikkat çekti.

ekran-alint

“Çözüm nedir o vakit sayın Enginyurt?” şeklinde yöneltilen soruya Enginyurt, “Bayram sürekli yazıyorsun. Ben cevap vermedikçe de, hep MHP üzerinden ittifak bozulursa şöyle olur, böyle olur, sandığa gitmeyiz diyorsun. Sen ve senin gibilere soruyorum, MHP Cumhurbaşkanı adayı çıkarmadı, İstanbul’a aday çıkarmıyor. Daha ne yapacak? Partiyi mi kapatalım?” ifadeleriyle cevap verdi.

İlginizi ÇekebilirBahçeli'den Erdoğan'ın sözlerine çok sert yanıt | Son dakika haberleriBahçeli'den Erdoğan'ın sözlerine çok sert yanıt | Son dakika haberleri
Yayınlanma Tarihi:19:30,