Sözcü Plus Giriş

Mina Başaran’ın cenazesi Ataköy’den kaldırılacak

İran'da yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran ve arkadaşlarının cenazelerinin nereden kaldırılacağı belli oldu.

19:20 -
Mina Başaran’ın cenazesi Ataköy’den kaldırılacak

İran’da düşen uçağın içinde bulunan ve hayatını kaybeden yolcuların, cenazelerinin nereden kaldırılacağı belli oldu.

İran'da düşen jette hayatını kaybeden 10 kişinin cenazesi öğle saat 12.15 sıralarında Atatürk Havalimanı'na getirilmiş, buradan da Adli Tıp Kurumu'na götürülmüştü. Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerinin ardından cenazeler ailelerine teslim edildi.

İLGİLİ HABERCenazeler Türkiye'ye getirildi! Mina Başaran'ın cenazesini nişanlısı aldı!Cenazeler Türkiye'ye getirildi! Mina Başaran'ın cenazesini nişanlısı aldı!

CENAZELERDEN BİRİ MUSEVİ GASİLHANESİNE GİDECEK

Hayatını kaybeden 10 kişinin cenaze namazlarının yeri ve saatleri belli oldu. Mina Başaran'ın, Sinem Akay'ın ve Burcu Gündoğan Urfalı'nın cenaze namazları Ataköy 5. Kısım Camii'nde ikindi namazını müteakip, Ayşe And ve Aslı Gül İzmirli'nin cenaze namazları Zincirlikuyu Camii'nde kılınacak. Eda Uslu'nun cenaze namazı Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak. Liyana Hananel için Ulus Musevi Mezarlığında ve Jasmin Baruh Siloni için öğle saatlerinde Ulus Musevi Gasilhanesi'nde tören düzenlenecek.

İLGİLİ HABERUçağın pilotuna kızının cenazesini sorduUçağın pilotuna kızının cenazesini sordu

Öte yandan Melike Kuvvet'in cenazesi özel uçak Konya'ya götürülecek, Zeynep Coşkun'unda da cenazesi İBB ambulansıyla Bursa'ya götürülecek. İHA

Son güncelleme: 21:06 14.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more