‘Oğluma oy verin’ ziyareti

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, oğlu AKP Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar'ın seçim çalışmalarına destek için memleketi Elazığ'a gitti.

‘Oğluma oy verin’ ziyareti

Araç konvoyuyla şehir merkezine geçen Ağar, Vali Fahri Caddesi’nde bulunan AKP Seçim Koordinasyon Merkezi’nde partililerle bir araya geldi. Ağar, burada yaptığı konuşmada, millet ve memleket için hayırlı bir sonuç doğuracağına inandıkları bir seçim sürecinin kazasız belasız bitmesini temenni ettiklerini söyledi.

Bu seçim sürecinde önemli olanın herkesin demokrasinin kurallarına uyarak fikri temeller üzerine medeni bir mücadele yapması olduğunu ifade eden Mehmet Ağar, şöyle konuştu: “Bir Elazığlı olarak Elazığlı olan her aday hangi partide olursa olsun bizim için önemlidir. Hiç kimsenin kırılmasını ve incinmesini istemeyiz. Ama Türkiye hepimiz için her şeyden önemlidir. Dolayısıyla başlangıçtan beri Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son iki sene içerisinde ortaya konan performans, çalışma ve Türkiye’nin karşı karşıya olduğu riskler açısından meseleyi değerlendirdiğimizde onun desteklenmesinin çok daha doğru olacağını düşünüyorum” dedi.

Ağar, Emniyet Genel Müdürü, Adalet ve İçişleri Bakanı olarak görev yapmış, 2002 ile 2008 arasında Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti genel başkanlıklarını yürütmüş, 22 Temmuz 2007 seçimlerinde de barajı geçemeyen partisinden istifa etmişti.
mehmetagar-2 mehmetagar-3 mehmetagar-4

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...