Adnan Oktar tutuklanmayı beklerken!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile gözaltına alınan Adnan Oktar'ın Çağlayan Adliyesi nezarethanedeki fotoğrafına SÖZCÜ ulaştı.

Adnan Oktar tutuklanmayı beklerken!

Geçtiğimiz çarşamba günü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile 5 ilde Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan 187 kişiden 182’si, emniyet işlemlerinin ardından iki ayrı grup halinde adliyeye sevk edilmişti. Adnan Oktar, Oktar Babuna’nın da aralarında bulunduğu 92 kişilik ilk grup öğle saatlerinde, 90 kişilik ikinci grup da gece saatlerinde adliyeye sevk edilmişti.

Adnan Oktar operasyonunda yeni gelişme! Ünlü oyuncunun yeğeni de tutuklandı İlginizi Çekebilir Adnan Oktar operasyonunda yeni gelişme! Ünlü oyuncunun yeğeni de tutuklandı

Başsavcıvekili Hasan Yılmaz koordinasyonunda 40 savcı tarafından dosyaları incelenen şüphelilerden bazıları dosya üzerinden bazıları da sorguları yapıldıktan sonra mahkemeye sevk edildiler. Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınanlardan 168’i tutuklandı. 13 kişiye ise adli denetim uygulandı. Adnan Oktar da örgüt lideri sıfatıyla tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi.

adnan-oktar-sozcu-2

Oktar’ın Çağlayan Adliyesi nezarethanesinde tutuklanma kararını beklerkenki anı fotoğraflandı. SÖZCÜ’nün ulaştığı fotoğrafta Oktar’ın endişeli hali görülüyor.

Son Dakika... 'Adnan Oktar' grubuna yönelik soruşturmada Oktar dahil 157 tutuklama İlginizi Çekebilir Son Dakika... 'Adnan Oktar' grubuna yönelik soruşturmada Oktar dahil 157 tutuklama

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...