On Numara sonuçları: On Numara sonuçlarına göre 27 Ağustos ikramiyesi tek kişiye gitti!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 27 Ağustos Pazartesi On Numara sonuçlarını açıkladı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen On Numara MPİ'nin ne çok kazandıran oyunlarından biri. Haberimizden büyük ikramiye tutarını öğrenebilir, On Numara çekiliş sonucunu kontrol edebilirsiniz.

On Numara sonuçları: On Numara sonuçlarına göre 27 Ağustos ikramiyesi tek kişiye gitti!

Büyük ikramiye bu hafta Bursa’ya çıktı. Kısa yoldan köşeyi dönmek isteyenler On Numara oyununu oynayıp yeniden şansını denedi. Her hafta büyük ikramiyelerle vatandaşın yüzünü güldüren On Numara’da 22 şanslı rakam belirleniyor. Bu hafta büyük ikramiye tutarı 309 bin TL. İşte MPİ 27 Ağustos On Numara sonucu…

27 AĞUSTOS ON NUMARA SONUCU

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan şanslı numaralar şöyle:

2, 3, 4, 6, 8, 10, 34, 35, 37, 39, 42, 44, 47, 49, 58, 62, 66, 68, 75, 77, 79, 80

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: BURSA / OSMANGAZİ

on-numara-cekilis

On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini ve hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri ise Genel Müdürlükçe ödeniyor.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto sonuçlarına göre 2 kişi milyoner oldu... İlginizi Çekebilir Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto sonuçlarına göre 2 kişi milyoner oldu... 23 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu (MPİ 23 Ağustos Süper Loto sonuçları) İlginizi Çekebilir 23 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu (MPİ 23 Ağustos Süper Loto sonuçları)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...