Sözcü Plus Giriş

AKP’li Orhan Miroğlu’nu yıkan haber! Oğlunu kaybetti…

AKP Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun yoğun bakımda tedavi gören 25 yaşındaki oğlu Zerdeşt kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Geçtiğimiz günlerde oğlu Zerdeşt'in durumunu sosyal medyadan paylaşan Miroğlu, duygulandıran mesajında; "Sevgili Zerdeşt cuma sabahı tedavi gördüğü hastanede derin bir uykuya daldı. O sabahtan bu yana uyanmasını ve hayata yeniden merhaba demesini bekliyoruz." demişti. O günden bu yana sevenleri Zerdeşt'ten gelecek iyi haberi bekliyordu.

null
Güncellenme: 13:01, 07/02/2018
AKP’li Orhan Miroğlu’nu yıkan haber! Oğlunu kaybetti…

Cuma sabahı kalbi duran ve müdahale edilen Zerdeşt Miroğlu, 3.5 aydır hastanede tedavi görüyordu. Orhan Miroğlu, yoğun bakımda tedavi gören oğlu için kan bağışı çağrısında bulunmuş, ardından kan ihtiyacı Kızılay tarafından karşılanmıştı. 25 yaşındaki Zerdeşt Miroğlu, bu sabah kurtarılamayarak hayatını kaybetti

‘ZERDEŞT'İN HALALARI, AMCALARI, ABLALARI…’

Miroğlu, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede yoğun bakım ünitesine alınan oğlu Zerdeşt’in  son durumunu sosyal medyadan paylaşmış ve herkesten oğlu için dua etmesini istemişti. Miroğlu okuyanları duygulandıran mesajında ‘Sevgili Zerdeşt cuma sabahı tedavi gördüğü hastanede derin bir uykuya daldı. O sabahtan bu yana uyanmasını ve hayata yeniden merhaba demesini bekliyoruz. Biliyorum ki, Zerdeşt'i tanıyıp seven, hatta tanımadan seven herkes, Zerdeşt'in bu derin uykudan uyanmasını bekliyor. Ey Zerdeşt'in amcaları, halaları, ablaları, kardeşleri dualarınızı eksik etmeyin lütfen, etmeyin ki Allah bu yavruya, 25 yıldır hayatta kalma mücadelesi veren bu cesur çocuğa, yarattığı bu meleğe şefaat etsin ve hayırlı bir müjde gibi yeniden aramıza yollasın…” demişti.

İlginizi ÇekebilirOrhan Miroğlu'ndan oğlu için duygulandıran mesajOrhan Miroğlu'ndan oğlu için duygulandıran mesaj
Yayınlanma Tarihi:10:47,