Otoparktaki uyuşturucu satışına polis darbesi

İstanbul Polisi, zehir tacirlerine, bir sitenin otoparkında operasyon düzenledi. Baskında, 360 gram uyuşturucu ele geçirilirken, şüphelilerin gözaltına alındığı anlar kameralara yansıdı.

Otoparktaki uyuşturucu satışına polis darbesi

Operasyon İstanbul Emniyeti’ne bağlı Güven Timleri ve Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Polis ekipleri, Gaziosmanpaşa’da bir sitenin otoparkında uyuşturucu satıldığı bilgisine ulaşınca çalışma başlatıldı. Araştırmalarda, uyuşturucuyu sitede ikamet eden bazı şüphelilerin sattığı anlaşıldı. Dikkat çekmemek için otoparkta satış yapan şüphelilerin yakalanması için plan yapıldı

Güven Timleri ve ilçe ekipleri otoparkta pusu kurdu. Ekipler saatlerce otoparkta bekledi. Dün sabah otoparka gelen bir araçtaki şüphelilerin uyuşturucu almak istediği belirlenince hazırlık yapıldı. Zehir tacirleri  araç sürücüsüne uyuşturucu verdiği sırada operasyon düzenlendi.-

POLİS BİR ANDA ÇIKTI VE YAKADI

Uyuşturucu alışverişi sırasında şüphelileri kıskıvrak yakaladı. O anlar güvenlik kameralarına da yansıdı. Operasyonda, 3 şüpheli gözaltına alındı.  Aramalarda 361 gram uyuşturucu, 1 av tüfeği, 2 tabanca, hassas terazi ele geçirildi.  Ayrıca uyuşturucudan ele geçirildiği değerlendirilen 5 nin 820 bin liraya el konuldu.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTILAR

Yakalanan şüphelilerden M.Z.’nin “Uyuşturucu ticareti”  “Hırsızlık” “Kasten Yaralama” gibi  suçlardan 20 kaydı olduğu anlaşıldı. H.T.’nin ise “Yaralama”  “Tehdit” “Hakaret” gibi suçlardan kaydı olduğu öğrenildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...