Pendik’te koca dehşeti! Eşini, baldızını ve üvey oğlu vurduktan sonra!..

Pendik'te, ayrı yaşadığı eşinin bulunduğu eve gelen koca silahla dehşet saçtı. Eşi, baldızı ve 15 yaşındaki üvey oğlunu yaralayan Çetin Yıldız, olaydan 3 saat sonra aynı silahla intihar ederek yaşamına son verdi.

Pendik’te koca dehşeti! Eşini, baldızını ve üvey oğlu vurduktan sonra!..

Olay, dün saat 15.00’de Çamçeşme Mahallesi Sulh Sokak üzerindeki 6 katlı binanın en üst katındaki evde meydana geldi. İddiaya göre, Çetin Yıldız, boşanma davaları süren ve ayrı yaşadıkları eşi 39 yaşındaki Aysel Yıldız’ın kaldığı eve geldi. Burada yaşanan tartışmanın ardından Çetin Yıldız, eşi Aysel Yıldız, baldızı Aylin Aksoy (35) ve 15 yaşındaki üvey oğlu U.A’ya silahla ateş etti. Çetin Yıldız, olayın ardından kaçarak kayıplara karışırken, olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralıları Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk etti. Yaralıların hastanedeki tedavileri sürerken U.A.’nın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

 

“KAPININ ÖNÜNDE HERKESE ATEŞ AÇIYOR”

Aysel Yıldız’ın Kardeşi Yalçın Yıldırım, “Çetin Yıldız eve gelip kapıyı çalıyor. Bunlar da kapıyı açıyor. Kapının önünde herkese ateş açıyor. Kardeşlerim kafalarından yaralanıyor. Yeğenim çenesinden yaralanıyor. Kurşun çenede kalmış, şu anda onu ameliyata hazırlıyorlar. Makineye bağlı şu anda. Boşanma aşamasındalar. Evden uzaklaştırması var. Defalarca bunu belirtmemize rağmen bununla ilgili hiçbir çaba sarf edilmedi. Sadece 155’i, polisi aramakla geçiyor ömrümüz. Yeter artık bu adamı alın artık. Telefon açıyor herkesi tehdit ediyor, rahatsız ediyor. Kapılarda bekliyor, polisi aradığımızda gelene kadar kaçıyor. Bu 500 defa oldu. ” iddiasında bulundu.

3 SAAT SONRA…

Şüpheli Çetin Yıldız, olaydan 3 saat sonra polislerin kendisini yakalamak için sokağı kuşattığını fark etti. Bir süre polislerden kaçan Çetin Yıldız aynı mahalledeki İcazet Sokak’ta silahla kendine ateş ederek intihar etti. Polis olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Yıldız’ın cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...