Sözcü Plus Giriş

Peruk takıp kadınlarla mesajlaşan kocasını yakalayan kadın, 200 bin TL’lik boşanma davası açtı

Bankacı koca 17 yıllık eşine, "Başkasından çocuk yapsam kabul eder misin" dedi. Ardından peruk takıp başka kadınlarla mesajlaşan kocasını suçüstü yakalayan kadın, 200 bin TL'lik boşanma davası açtı.

11:06 -
Peruk takıp kadınlarla mesajlaşan kocasını yakalayan kadın, 200 bin TL’lik boşanma davası açtı

İstanbul’da 17 yıllık evli bankacı çiftin evliliğini peruk yıktı. Yıllardır çocuk sahibi olamayan çiftin evliliği çatırdamaya başladı. Bu sırada koca, peruk takıp kendisini bekar tanıtarak Facebook’ta başka kadınlarla yazıştı. Bunu fark eden karısı, kocasına kendisini aldattığı iddiasıyla 200 bin TL’lik boşanma davası açtı.

17 YILLIK EVLİLİKTE ÇOCUKLARI OLMADI

İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’ne verilen dava dilekçesindeki iddialara göre, bankacı Orhan G. (38) ile Dilek G. (37) çifti 17 yıl önce evlendi. Çocuk sahibi olamayan çift, tüp bebek tedavisine başladı ancak tedaviden sonuç alınamadı. Bu nedenle evlilikleri çatırdamaya başladı.

“BAŞKA KADINDAN ÇOCUĞUM OLSA KABUL EDER MİSİN”

Evliliklerini çocuk sahibi olmanın kurtaracağını savunan Orhan G. eşine, “Başka bir kadından çocuğum olsa aynı evde yaşayabilir misin” diye sordu. Duydukları karşısında şoke olan Dilek G., böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini söyledi. Ancak Orhan G. bu söylemine devam ederek, eşine bu durumu kabul etmesini söyledi.

KOCASI PERUK TAKIP FACEBOOK’TA KENDİNİ BEKAR TANITTI

Dilek G., yuvasını kurtarmak için çaba harcasa da bu uğraşı sonuçsuz kaldı. Bu süreçte eşinden giderek uzaklaşan Orhan G., kel olması nedeniyle peruk satın aldı ve Facebook’ta kendisini bekar olarak tanıtıp başka kadınlarla yazışmaya ve konuşmaya başladı.

ONUR KIRICI BİR HAREKET DİYEN EŞİ 200 BİN TL’LİK DAVA AÇTI

Eşini yakalayan ve bu durumu kabul edemeyeceğini belirten Dilek G. boşanma davası açtı. Dilek G., dilekçesinde, “Peruk takmaya başladıktan sonra sürekli eve geç gelmeye başladı. Evden uzaklaştı, Gece geç saatlere kadar telefonda konuşuyordu” dedi. Kocasının bu hareketinin onur kırıcı olduğunu belirtene Dilek G., 100 bin lira manevi, 100 bin maddi toplamda 200 bin TL tazminat istedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more