Saadet Partisi’nden Che Guevara’lı paylaşım

1 Mayısa anarşizmin simgesi ile yazılmış pankartla alana çıkan Saadet Partisi bu kez de Che Guevara’nın sözleriyle tweet attı. Saadet Partisi Gençlik Kolları cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu'nun fotoğrafıyla Che'nin “Hasta la victoria siempre Commandante” sözledrini paylaştı. 

Saadet Partisi’nden Che Guevara’lı paylaşım

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Merkezi’nin Twitter hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Paylaşımında Küba devriminin önderlerinden Ernesto Che Guevara'nın, Fidel Castro’ya yazdığı mektubun sonuna düştüğü “Zafere kadar daima” anlamına gelen, “Hasta la victoria siempre Commandante” ifadeleri yer aldı. Saadet Partisi daha önce de hazırladığı bir pankartla gündeme gelmişti.  Zonguldak’taki 1 Mayıs kutlamalarına katılan partililer “İşçiyi yaşat ki devlet yaşasın” pankartı taşımıştı. Ancak Pankarttaki ‘A’ harflerinin yerine anarşizmin sembolü kullanılmıştı. Pankart sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

Saadet Partisi'nden 1 Mayıs için çok konuşulacak pankart İlginizi Çekebilir Saadet Partisi'nden 1 Mayıs için çok konuşulacak pankart

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...