Sözcü Plus Giriş

Şans Topu sonucu açıklandı! Büyük ikramiye iki şehre çıktı!

Şans Topu'nda büyük ikramiye bu hafta iki kişiye çıktı. Milli Piyango İdaresi, 1 Ağustos Çarşamba Şans Topu çekiliş sonucunu belirledi. Her çarşamba Ankara Balgat'ta saat 21.15'te düzenlenen Şan Topu çekiliş internet üzerinden izlenebiliyor. Şans Topu'nda vatandaşlar 5+1 şanslı rakamı bilmeye çalışıyor. Haberimizden büyük ikramiye tutarını ve şanslı rakamları öğrenebilirsiniz.

21:19 -
Şans Topu sonucu açıklandı! Büyük ikramiye iki şehre çıktı!

Şans Topu çekiliş sonucu açıklandı. Bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 690 bin 496 TL belirlendi. Bu hafta 5+1 şanslı rakamı bilenler Antalya ve İzmir’den çıktı, büyük ikramiye ikiye bölündü.  İşte 1 Ağustos Şans Topu çekiliş sonucu…

1 AĞUSTOS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUCU

Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında noter huzurunda belirlenen kazandıran numaralara göre bu hafta büyük ikramiye ikiye bölündü. Milli Piyango İdaresi Şans Topu çekiliş sonucunu açıkladı:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ANTALYA / KEPEZ – İZMİR / ÖDEMİŞ

9, 21, 26, 28, 30 + 9

sans-topu

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABEROn Numara sonucu açıklandı!On Numara sonucu açıklandı! İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları: 28 Temmuz'da 6. devir gerçekleşti, ikramiye büyüyorSayısal Loto sonuçları: 28 Temmuz'da 6. devir gerçekleşti, ikramiye büyüyor

ŞANS TOPU OYUNUNU ÖZELLİKLERİ

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Son güncelleme: 21:51 01.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more