Sözcü Plus Giriş

Şans Topu sonuçları! 26 Arlık’ta devirli ikramiye iki kişiye!

Milli Piyango İdaresi, Şans Topu sonuçlarını duyurdu. Noter huzurunda belirlenene kazandıran numaraların ardından Şans Topu sonuçlarına göre ikramiye dağılımı da belli oldu. Devirli ikramiye iki kişi arasında paylaştırıldı. İşte 26 Aralık Şans Topu sonuçları...

08:45 -
Şans Topu sonuçları! 26 Arlık’ta devirli ikramiye iki kişiye!

Diğer oyunlardan farkı ‘+’ rakamı olan Şans Topu’nda sonuçlar belirlendi. Heyecanla kuponları başında bekleyenler kazandıran numaralara kavuştu. Şans Topu oyununda 5+1 şanslı rakamı bilmeniz gerekiyor. Bu hafta sonuçlara göre iki kişi 5+1 bildi. Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen 2 kişi 1 milyon 42 bin 492 lira 35’er kuruş ikramiye kazandı. İşte sonuçlar…

26 ARALIK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Hayallerini kısa yoldan gerçekleştirmek isteyenler kuponlarını doldurdu ve şansını denedi. Şans Topu sonuçlarını merakla bekleyen vatandaşlar sonuçların açıklanmasıyla Google üzerinde ‘Şans Topu sonuçları’ araması yapmaya başladı. Milli Piyango İdaresi şanslı 5+1 rakamı açıkladı:

1, 8, 12, 13, 18 + 9

sans-topu-26-aralik

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Çok kazandıran oyun her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more