Şans Topu sonuçları: 14 Şubat Şans Topu sonucuna göre umutlar haftaya… İşte MPİ Şans Topu sonuçları!

Şans Topu çekilişi her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba da akşam 21:15'te gerçekleşti. Şans Topu sonuçları açıklandı, büyük ikramiye devretti. İnternetten sonuçları aratan vatandaşlar için iki farklı küreden çekilen şanslı altı (5+1) topu da haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte MPİ 14.02. 2018 Şans Topu çekiliş sonuçları...

Şans Topu sonuçları: 14 Şubat Şans Topu sonucuna göre umutlar haftaya… İşte MPİ Şans Topu sonuçları!

Büyük ikramiye için 5+1 bilen çıkmayınca devretti. Milli Piyango Şans Topu çekiliş sonuçlarını canlı yayında belirledi. Milli Piyango İdaresi tarafından 14 Şubat Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı.  Zengin olma hayaliyle kuponunun başında bekleyen vatandaşlar şanslı numaraları merak ediyor. İşte 14 Şubat Çarşamba MPİ Şans Topu sonuçları…

14 ŞUBAT ŞANS TOPU SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi, 14 Şubat Şans Topu çekiliş için büyük ikramiye tutarı olarak 821 bin 472 TL belirledi. İşte sonuçlar:

1, 11, 25, 28, 30 + 6

sans-topu-sonuclari

GEÇEN HAFTANIN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

İşte MPİ Şans Topu çekiliş sonucunu belirleyen altı rakam:

17, 20, 21, 32, 34+10

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

ŞANS TOPU 5+1 OYUNU

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Çok kazadırana oyun her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU'NDA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...