Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte MPİ 28 Şubat Şans Topu sonuçları

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Her çarşamba akşamı merakla beklenen Şans Topu çekilişini Milli Piyango İdaresi gerçekleştiriyor. Şans Topu oyununda iki farklı küreden çekilen şanslı altı (5+1) topun bilinmesi gerekiyor. MPİ tarafından canlı yayında noter huzurunda açıklanan 28.02.2018 tarihli Şans Topu sonuçları haberimizde...

Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte MPİ 28 Şubat Şans Topu sonuçları

Şans Topu 28 Şubat sonuçları açıklandı. Geçen hafta 1 milyon 701 bin liralık dev ikramiyeyi bir kişi bilmişti. Oyun meraklıları şansını denemek için bayilere koştu ve kuponlarını yaptı. Şimdi ise Şans Topu sonuçları internet üzerinden araştırılıyor. İşte MPİ 28 Şubat Şans Topu sonuçları…

28 ŞUBAT ŞANS TOPU SONUCU

Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda açıklanan Şans Topu çekilişinde bu hafta büyük ikramiye 789 bin TL. Büyük ikramiyeyi bilen çıkmadı ve devretti.

2, 5, 6, 14, 30 + 13

sans-topu-sonuclari

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

MPİ geçen hafta büyük ikramiye tutarı olarak 1 milyon 701 bin TL belirledi. İşte haftanın şanslı rakamları…

9, 10, 15, 27, 31 + 3

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: İSTANBUL / KADIKÖY

sans-topu

ŞANS TOPU 5+1 OYUNU

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Çok kazadıran oyun her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU'NDA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...