Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto’da yeni bir devir serisi! MPİ 26 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da şanslı rakamları bilen çıkmadı. Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen büyük ikramiye tutarı 818 bin 136 TL olarak belirlendi. Sayısal Loto, bol bol devreden ve devrettikçe ikramiye artan bir oyun. MPİ'nin en sevilen oyunlarından biri olan Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

19:46 -
Sayısal Loto’da yeni bir devir serisi! MPİ 26 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Sayısal Loto, haftada iki kez çekiliyor. Her Çarşamba ve Cumartesi akşamları düzenlenen Sayısal Loto’da 6 şanslı numarayı bilen ikramiyenin sahibi oluyor. Son çekilişte tam 12 milyon liralık dev ikramiye Ankara’dan bir kişinin olmuştu. 26 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21.45’te açıklandı. İşte büyük ikramiye ve şanslı rakamlar…

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto çekiliş sonuçları saat 21.45’de açıklandı:

19, 31, 33, 40, 42, 48

sayisal-loto

EN SON DÜZENLENEN ŞANS OYUNU

İLGİLİ HABER26 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları açıklanıyor!26 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları açıklanıyor!

MİLLİ PİYANGO TARAFINDAN ÇEKİLİŞ AÇIKLAMASI

Milli Piyango İdaresi 9 Ekim çekilişiyle ilgili bazı basın ve yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin duyuru yaptı.

İdarenin internet sitesinde yayımlanan duyuruda, şans oyunlarına ait çekilişlerin halka ve medyaya açık, çekiliş heyeti tarafından ve noter gözetiminde gerçekleştirildiği, çekilişlerin tamamının www.millipiyango.gov.tr adresinden canlı olarak yayınlandığı hatırlatıldı.
Söz konusu duyuruda, 9 Ekim 2018 tarihli Milli Piyango çekilişiyle ilgili bazı basın ve yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin açıklama yapılması zaruretinin ortaya çıktığı belirtildi.

Tüm çekilişlerden önce, çekiliş heyeti ve noter huzurunda teknik personel tarafından çekiliş kürelerinin kontrol ve testlerinin yapıldığının altı çizilen duyuruda, söz konusu çekilişte de teknik personelin çekiliş esnasında sorun veya arıza için arkada hazır bulunduğu, kürelerin kontrolü ve testlerinin yapılarak canlı yayın çekilişine geçildiği ifade edildi. Duyuruda, şunlar kaydedildi:

mpi-iha

Yurdun dört bir yanından vatandaşlar Milli Piyango bileti alıyor. Fotoğraf: İHA

“Çekiliş esnasında top düşürme sepetini açan bobin arızasından kaynaklanan bir sorun nedeniyle butona basılmadan ikinci amorti küresinden düşen numaralı top çekiliş heyeti ve noter tarafından iptal edilmiş, küre içerisine tekrar atılarak çekilişe devam edilmiştir. Aynı numaralı topun tekrar düşmesi tamamen tesadüfen gerçekleşmiş ve çekilişimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.”

AA

Son güncelleme: 08:21 27.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more