Reklamsız Sözcü

Sayısal Loto sonuçları: 2 Haziran’da ikramiye iki megakente!

Sayısal Loto sonuçlarını kuponları başında heyecanla bekleyenler, Milli Piyango İdaresi canlı yayında kazandıran numaraları açıkladı. 2 Haziran 2018 Sayısal Loto sonuçlarına göre bu hafta ikramiye ikiye bölündü.

android-time 12:55
Sayısal Loto sonuçları: 2 Haziran’da ikramiye iki megakente!
Sayısal Loto sonuçlarını kuponları başında heyecanla bekleyenler, Milli Piyango İdaresi canlı yayında kazandıran numaraları açıkladı. 2 Haziran 2018 Sayısal Loto sonuçlarına göre bu hafta ikramiye ikiye bölündü.

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından oynatılan şans oyunları arasında en eskilerinden biri. Her cumartesi canlı yayında ve noter huzurunda belirlenen Sayısal Loto sonuçlarına göre ikramiye kazananlar belli oluyor. Bu oyunda 6 rakamı doğru tahmin etmek için her hafta şansını deneyenler 2 Haziran Sayısal Loto sonucu belli oldu. İşte detaylar…

SAYISAL LOTO SONUCU (2 HAZİRAN 2018)

Sayısal Loto sonuçlarını umutla bekleyen şans oyunu tutkunlarının beklediği sonuçlar geldi. Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. Ayrıca unutmayın çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçip de talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğramış oluyor. İşte kazandıran numaralar…

12, 16, 32, 35, 40, 47

sayisal-loto-sonuclari-2-haziran

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

1 ile 49 sayı kümesi içinden 6 sayı seçilerek oynanan bir şans oyunudur. 6,5,4 veya 3 sayının doğru tahmin edilmesiyle ödül kazanılır. Büyük ödül 6 bilen katılımcı veya katılımcılara verilir. Bir çekilişte 6 bilen çıkmaz ise ödül bir sonraki çekilişe devredilir ve ödül miktarı böylece katlanarak devam eder. Bu şekilde yapılacak devir 3 haftayı geçemez 4’üncü haftada da 6 numarayı doğru tahmin eden yoksa ödül beş bilen katılımcı veya katılımcılara, beş bilen de yoksa ödül, dört numarayı doğru tahmin eden katılımcı veya katılımcılara verilir. Sayısal Loto sonuçları MPİ canlı yayını ile her cumartesi saat 21.15'te açıklanıyor.

sayisal-loto_16_9_1521520056_16_9_1523173618

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

tüm çekilişler 21:15’te gerçekleşiyor ve Milli Piyango İdaresi’nin sitesinden canlı olarak izlenebiliyor. Milli Piyango çekilişleri ise her ayın 9, 19 ve 29’unda gerçekleşiyor.

SAYISAL LOTO'DA DEVİR KURALI

Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde, bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada da altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:5703.06.2018
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more