Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto çekilişi sonucu 12 milyon lira 1 kişinin oldu…

Sayısal Loto sonucu belli oldu. MPİ tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi ile devir serisi sona erdi ve 12 milyon liralık büyük ikramiye 1 kişinin oldu. Peki, Sayısal Loto'da hangi şanslı numaralar kazandırdı. İşte, 22 Aralık Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar...

17:49 -
Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto çekilişi sonucu 12 milyon lira 1 kişinin oldu…

Sayısal Loto çekiliş sonucu kuponlarını dolduran vatandaşlar 22 Aralık sonuçlarını araştırmaya başladı. Büyük umutlarla her hafta oynanan Sayısal Loto geçtiğimiz hafta 7. kez devir ederek büyük ikramiyeyi katlamaya devam etti. Şanslı 6 rakamı bulma hayaliyle Sayısal Loto bayiileri önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar için Sayısal Loto sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (22 ARALIK)

4 – 8 – 9 – 26 – 40 – 48

sayisal-loto-22-aralik

19 ARALIK SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. Ayrıca unutmayın çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçip de talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğramış oluyor. İşte 19 Aralık Sayısal Loto’da kazandıran numaralar…

4-18-22-23-35-45

sayisal-loto-3

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları: 19 Aralık'ta ikramiye 10 milyon!Sayısal Loto sonuçları: 19 Aralık'ta ikramiye 10 milyon!İLGİLİ HABER19 Aralık Şans Topu sonuçları: 2. devir! MPİ Şans Topu çekiliş sonucu19 Aralık Şans Topu sonuçları: 2. devir! MPİ Şans Topu çekiliş sonucuİLGİLİ HABERSüper Loto sonuçları 20 Aralık... Süper Loto sonuçlarına göre umutlar gelecek haftaya kaldı!Süper Loto sonuçları 20 Aralık... Süper Loto sonuçlarına göre umutlar gelecek haftaya kaldı!

 

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

sayisal-loto-shutterstock-_16_9_1541611800

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

Son güncelleme: android-time 23:31 22.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more