Sayısal Loto devretti! İşte MPİ 24 Şubat 2018 Sayısal Loto sonuçları…

Şubat ayının son Sayısal Loto sonuçları açıklandı. 2018 yılının gelmesiyle yeni yıl heyecanı ile beraber şans oyunlarına olan ilgi de arttı. Vatandaşlar zenginlik hayali ile şans oyunlarına yöneliyor ama unutmamak gerekiyor ki Sayısal Loto’da tek kolonda 6 tutturma ihtimali 13 milyon 983 bin 816’da 1... Peki 24 Şubat Sayısal Loto sonuçlarına göre şanslı numaralar hangileri oldu?

Sayısal Loto devretti! İşte MPİ 24 Şubat 2018 Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi’nce açıklandı. Tüm çekilişler 21:15'te gerçekleşiyor ve Milli Piyango İdaresi'nin sitesinden canlı olarak izlenebiliyor. Sonuçlara göre bu hafta Sayısal Loto’da 6 bilen olmadı. Büyük ikramiye devretti. Geçtiğimiz hafta talihlisini bulan ikramiyenin bu hafta ilk devri…

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen olmayınca büyük ikramiye olan 1 milyon 829 bin 774 lira 30 kuruş ikramiye devretti. Öte yandan çekilişte 5 bilen 250 kişi 3 bin 83 lira 30’ar kuruş, 4 bilen 11 bin 242 kişi 51 lira 90’ar kuruş ve 3 bilen 170 bin 798 kişi de 9 lira 55’er kuruş ikramiye kazandı.

24 ŞUBAT SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan Sayısal Loto bu hafta 1 milyon 829 bin TL büyük ikramiye veriyor:

5, 7, 10, 17, 20, 21

sayısal loto sonuçları

KAZANIRSANIZ İKRAMİYEYİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO NEDİR? SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir. Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.” olarak belirlenmiştir.

HAFTANIN ŞANS OYUNU SONUÇLARI

22 Şubat Süper Loto sonuçları! Yine devretti! İşte MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları İlginizi Çekebilir 22 Şubat Süper Loto sonuçları! Yine devretti! İşte MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları Şans Topu sonuçları açıklandı! 21 Şubat Şans Topu sonuçlarına göre 1.7 milyon tek kişiye... İlginizi Çekebilir Şans Topu sonuçları açıklandı! 21 Şubat Şans Topu sonuçlarına göre 1.7 milyon tek kişiye... On Numara sonuçları açıklandı! On Numara'yı kazanan tek şanslı kişi... İşte sonuçlar! İlginizi Çekebilir On Numara sonuçları açıklandı! On Numara'yı kazanan tek şanslı kişi... İşte sonuçlar!

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...