Sözcü Plus Giriş

Şiddete uğrayan köpeği vatandaşlar kurtardı

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bir kişinin köpeğe uyguladığı şiddet vatandaşlar tarafından cep telefonları ile kaydedildi. Olay sonrası ayağa kalkan hayvanseveler cani adam hakkında suç duyurusunda bulundu.

Mehmet ANDAÇ
12:10 -

Olay dün sabah saatlerinde Bandırma 600 Evler Mahallesi Akıncılar Sokak’ta yaşandı. Kimliği henüz açıklanmayan bir adam, evinin bahçesine giren köpeği önce dışarı attı daha sonrada şiddet uygulayarak tekmeledi. O anlar çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

kkopek2VATANDAŞLAR KURTARDI

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından hayvanseverler ayağa kalktı. Köpek, vatandaşlar tarafından evden alınarak güvenli bir yere götürüldü.

Köpeğe şiddet uygulayan cani adam hakkında hayvanseveler tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan hayvansever Haluk Kenanoğlu; “Söz konusu olaya tarafımca olay mahalinde müdahale edilerek mağdur olan çocuğumuz güvence altına alınmış, kötü muameleyi yapan şahıs bulunup gerekli yasal işlemleri yapılmak için gerekli kuruluşlara teslim edilmiştir.” dedi.

Yaşanan olaya birçok vatandaş sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:26 08.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more