Sözcü Plus Giriş

Kuzey Irak ve Amanos’ta terör operasyonu! Çok sayıda terörsit etkisiz hale getirildi

Hatay’ın Arsuz ilçesi kırsalında PKK’lı teröristlere yönelik operasyon gerçekleştirildi. SİHA'larla düzenlenen operasyonda çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenilirken, operasyon devam ediyor. Öte yandan Hakurk/Kani Rash bölgesine düzenlenen hava harekatında 12 terörist daha etkisiz hale getirildi.

21:26 -
Kuzey Irak ve Amanos’ta terör operasyonu! Çok sayıda terörsit etkisiz hale getirildi

Son dakika haberlerine göre Amanos Dağları kırsalında teröristlere yönelik Jandarma Özel Harekat ve Polis Özel Harekat’ın katıldığı havadan ve karadan destekli operasyon yapıldı. Kalabalık bir terörist grubunun tespit edildiği Amanos Dağları Arsuz Hacı Ahmetli kırsalına SİHA’larla operasyon düzenlendiği ve çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Silahlı İnsansız Hava Araçlarının (SİHA) katıldığı operasyonda teröristlerin yakalanması için sürdürülen geniş çaplı operasyonun devam ettiği ifade edildi.

KUZEY IRAK’TA 12 TERÖRİST DAHA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Hakurk/Kani Rash bölgesine düzenlenen hava harekatında 12 terörist daha etkisiz hale getirildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kuzey Irak'taki terör unsurlarına yönelik operasyonları sürüyor. Bu kapsamda Hakurk/Kani Rash bölgesine hava harekatı düzenlendi. Harekatta 12 terörist daha etkisiz hale getirildi. Böylece 10 Mart'ta başlayan operasyonda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 67'ye yükseldi. İHA

Son güncelleme: 11:06 03.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more