Reklamsız Sözcü

Büyük panik!.. Hastane yangınından kaçışma anı kamerada

Gaziosmanpaşa'da Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çıkan yangın sırasında hastanede bulunanlar panikle dışarı kaçıştı.

18:22 -

Gaziosmanpaşa’da Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çıkan yangına itfaiye ekiplerinin müdahalesi sürüyor. Yangının çıkmasının ardından hastanede bulunanlar panikle dışarı kaçışırken kaçışma anı kameralara yansıdı. Hastanede bulunan vatandaşların tahliye çalışmaları sürerken sedye üzerindeki bazı hastaların da tahliye edildiği görüldü.

İLGİLİ HABERTaksim İlk Yardım'da yangın çıktıTaksim İlk Yardım'da yangın çıktı

Öte yandan bazı çalışanların hastalara müdahale için kullanılabilecek bazı ekipmanları da hızla dışarı çıkarttıkları görüldü. İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

YANGIN ANINDA HASTANE İÇİNDEKİ PANİK KAMERADA

Gaziosmanpaşa’daki Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çıkan yangın anında hastane içinde yaşanan panik anları kamaralara yansıdı.

 

Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çıkan yangın sonrası hastaların taliye edilmesine çalışırken o anlarda büyük panik yaşandı. Sedye üzerindeki hastalar koşuşturma halinde çıkarılırken büyük bir panik yaşandı. Kameralara yansıyan o anlarda çalışanların ve vatandaşların panik içerisinde hastaları çıkardıkları görülüyor.

İHA

İHA

Bu sırada hasta yakınlarının da yakınlarına ulaşmaya çalışarak bilgi almaya çalıştıkları görülen görüntülerde dumandan etkilenen bir kişiye ise müdahale edildiği görülüyor.

AJANSLAR

İLGİLİ HABERİstanbullular dikkat! Gaziosmanpaşa İlk Yardım Hastanesi yanıyor | Canlı trafik yoğunluğuİstanbullular dikkat! Gaziosmanpaşa İlk Yardım Hastanesi yanıyor | Canlı trafik yoğunluğu

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:13 22.04.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more