Görücüye gittiği evde yaptığı katliamı sosyal medyada paylaştı: 3 ölü, 4 yaralı

Balıkesir'den korkunç bir haber geldi. 26 yaşındaki Ali Saral, ailesiyle birlikte kız istemeye gittikleri evi çıkan tartışmanın ardından av tüfeğiyle bastı. Saral'ın silahından çıkan saçmalarla 3 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. Zanlı Saral, olay yerinden ayrılmadan önce gerçekleştirdiği katliamı cep telefonu ile kaydederek sosyal medyada paylaştı.

Görücüye gittiği evde yaptığı katliamı sosyal medyada paylaştı: 3 ölü, 4 yaralı

Olay, Hüseyin Beşeler Mahallesinde meydana geldi. Ali Saral, iddiaya göre ailesiyle birlikte Çetinkaya evine kız istemeye gitti. İki aile arasında çıkan tartışmanın ardından Saral ailesi evlerine döndü. Ancak, damat adayı Ali Saral, kısa süre sonra av tüfeği ile Çetinkaya ailesinin evini basarak katliam yaptı.

resimid_4615730

Saral’ın tüfeğinden çıkan saçmaların isabet ettiği Melike Çetinkaya (38), Ebru Çetinkaya (16), Tuncay Çetinkaya (17) yaşamını yitirirken, Gülşen Çetinkaya ve Yasin Çetinkaya, Bayram Eren ve oğlu Murat Eren yaralandı.

KATLİAMIN ARDINDAN CANLI YAYIN YAPTI

Zanlı Ali Saral, gerçekleştirdiği saldırıdan sonra kan gölüne çevirdiği evden sosyal medyadan canlı yayın yaptı.

resimid_4615732

Dehşet görüntüleri Facebook’tan canlı yayınlayarak anlatan Ali Saral, “Bu saatten sonra Hüseyin Beşeler Köyü’ndeyim son hali” dedi. Saral, son olarak “Oldu bitti kül oldu” yazılı ifadelerini paylaştı.

resimid_4615733

Baba Hasan Çetinkaya ise yaptığı açıklamada, “Ben olayı görmedim. Kahveden geldiğimde vurulmuşlardı. Merdivenlerde yatıyorlardı çocuklarım. Eşim, oğlum, 2 kız, bir de ufak oğlan” dedi.

resimid_4615736

Güvenlik güçleri firari zanlı Ali Saral’ın yakalanması için çalışma başlattı.

ali-saral-1

AJANSLAR

resimid_4615735

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...