Kriz aşıldı Aref Ghafour Mısır’a indi! İşte Aref’in son görüntüleri…

Sihirbaz Aref Ghafour dün yılan ısırması olayı ile yürekleri ağza getirdi. Mısır ile Türkiye arasındaki vize krizi yüzünden ölüm tehlikesi geçiren Aref Ghafour'dan son dakika haberi geldi ve Aref'in Kahire'ye indiği öğrenildi. Ünlü sihirbaz buradaki bir hastanede tedavi altına alındı.

Türkiye'nin, Acun Ilıcalı'nın programlarında yaptığı sihirbazlık gösterileriyle tanıdığı İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafour'ı, Antalya'da kobra yılanı soktu. Sağ kolunun bileğe yakın kısmından ısırılan Aref'in sağlığına kavuşması için Mısır'da bulunan panzehirin iğnesine ihtiyaç olduğu duyuruldu.

FOTO:SÖZCÜ

FOTO:SÖZCÜ

Panzehir iğnesinin yapılması için çok az bir zamanı kalan Aref, Mısır’a gidebilmek için gün boyu yasal prosedürlerin gerçekleşmesini bekledi.

FOTO:SÖZCÜ

FOTO:SÖZCÜ

Vize krizi aşılamayınca devreye Dışişleri Bakanlığı girdi. Mısırlı yetkililerle görüşen yetkililer vize krizinin aşılmasını sağladı. Aref tedavisi için uçakla Kahire’ye gitti.

Aref’in buradaki tam teşekküllü bir hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

Operasyonu başından sonuna kadar Sağlık Bakanlığı ve Kahire Konsolosluğu ile koordineli olarak Apron Jet Havacılık’ın yürüttüğü bildirildi.

Aref Ghafouri ölümle pençeleşiyor! İşte dakika dakika 'yılan' krizi... İlginizi Çekebilir Aref Ghafouri ölümle pençeleşiyor! İşte dakika dakika 'yılan' krizi...

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...