Sözcü Plus Giriş

MYK sonrası Çelik’ten açıklama!

AKP Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı sonrası parti sözcüsü Ömer Çelik basın toplantısı düzenledi. Bir heyetin Rusya'ya gideceğini ifade eden Çelik, "Bakan Çavuşoğlu ve Akar ile MİT Başkanı Fidan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, cumartesi Rusya'da olacak" dedi.

19:22 -

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, MYK sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD’nin Suriye’den çekilmesine ilişkin bir soru üzerine Çelik, “Ruya’ya heyet cumartesi günü gidecek. Bakan Çavuşoğlu ve Akar ile MİT Başkanı Fidan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, cumartesi Rusya’da olacak” dedi.

İLGİLİ HABERRusya'dan kritik Akdeniz hamlesi, çekiliyorlarRusya'dan kritik Akdeniz hamlesi, çekiliyorlar

“İSRAİL ADALET BAKANI’NIN BOYU, CUMHURBAŞKANIMIZI ELEŞTİRMEYE YETMEZ” 

İsrail Adalet Bakanı’nın tartışma yaratan açıklamalarının sorulması üzerine Çelik,  “İsrail Adalet Bakanı’nın boyu, Cumhurbaşkanımızı eleştirmeye yetmez” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Bahçeli'den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen değerlendirmesiSon dakika... Bahçeli'den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen değerlendirmesi

“BUNA ELEŞTİRİ DİYECEK HİÇKİMSE YOK”

Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında açılan soruşturmaya ilişkin bir soru üzerine Çelik, “Bu sanatçıların dediği ‘ayaklarından asarlar’ eleştiri kapsamında değerlendirilmesi söz konusu değildir. Buna eleştiri diyecek hiçkimse yok. İnsanlık suçudur” dedi.

“ABD ULUSAL GÜVENLİK DANIŞMANI YILBAŞINDAN SONRA GELECEK”

Çelik, “ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı yılbaşından sonra gelecek. Türkiye’den de ABD’ye heyet gidecek” dedi.  DHA

Son güncelleme: android-time 08:51 03.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more