Sözcü Plus Giriş

Şişli’de lüks araca silahlı saldırı

Şişli'de lüks otomobilin içindeki kişilere silahlı saldırı düzenlendi. Sokak ortasındaki silahlı saldırıda 2 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Murat Çarık hayatını kaybetti.

17:14 -

Olay Şişli Merkez Mahallesi Perihan Sokak’ta meydana geldi.  3 kişi olduğu belirtilen saldırganlar tarafından ateş açıldı. Kurşun yağmuruna tutulan araçtaki 2 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevkedildi. Yaralılar ambulansla hastaneye sevk edildi. Yaralılardan Murat Çarık burada yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Saldırıda 2 kişi ağır yaralandı. DHA

Saldırıda 2 kişi ağır yaralandı. DHA

“3 KİŞİ KAÇTI”

Görgü tanığı bir kişi, “Silah sesi duyunca, sokağa doğru baktım. Sokaktan 3 kişi bu tarafa doğru geliyordu. İkisi sakallıydı. İki kişi yukarı kaçtı. Bir tanesi yaralıydı. Bir tanesi de aşağıya kaçtı. Üstünde iki mont vardı. Siyah olanı çıkarttı. İki arabanın arasına attı. İçindeki kamuflajlı bir monttu. Onu da ters çevirdi. Beyazdı astarı. Onunla da aşağıya kaçtı. Üstünde de mavi bir gömlek vardı. Rapçi gibi şapka takmışlardı. Birisi kaçarken şapkasını ve telefonunu düşürdü” dedi. DHA

Son güncelleme: 11:33 18.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more