Sözcü Plus Giriş

Sivas’ın o ilçelerinde okullar tatil! İşte kar tatili ilan edilen ilçeler…

Sivas'ın bazı ilçelerinde okullar tatil edildi. Son günlerde yoğun kar yağışının neden olduğu olumsuz hava koşulları ile mücadele eden Sivaslılar için flaş bir gelişme yaşandı. Sivas'ın iki ilçesin yarın eğitime ara verilecek ve okullar tatil edilecek. İşte yarın Sivas'ta tatil olan ilçeler...

21:50 -
Sivas’ın o ilçelerinde okullar tatil! İşte kar tatili ilan edilen ilçeler…

Sivas’ta kar tatili! Sivas’ın Yıldızeli ve Gürün ilçesinde olumsuz hava şartları ve buzlanma nedeniyle taşımalı eğitime bir gün ara verildi.  Olumsuz hava şartları nedeniyle Gürün’de taşımalı eğitime bir gün ara verildi. Gürün Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “Yarın kar yağışı ve tipinin ulaşımı engellemesi sebebiyle taşımalı eğitime 1 gün ara verilmiştir. Diğer öğrencilerimiz eğitimlerine devam edeceklerdir” denildi.

Yıldızeli ilçesinde de taşımalı eğitime bir gün ara verildi. Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İlçemizde devam eden olumsuz hava koşulları sonucu oluşan buzlanma ve don olayları nedeniyle ilçemiz merkez ve köylerinde taşıma kapsamındaki öğrencilerimiz için Cuma günü eğitime 1 gün ara verilmiştir. Diğer öğrenciler eğitime devam edeceklerdir” ifadeleri kullanıldı.

İHA

Son güncelleme: android-time 00:08 28.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more