Sözcü Plus Giriş

Uğur Dündar’dan Halk Arenası ve FOX Ana Haber’e ceza açıklaması

RTÜK tarafından Halk Arenası ve FOX Ana Haber'e verilen yayın durdurma cezalarına duayen gazeteci Uğur Dündar'dan tepki geldi.

18:53 -
Uğur Dündar’dan Halk Arenası ve FOX Ana Haber’e ceza açıklaması

Usta gazeteci Uğur Dündar, yıllardır sunduğu Halk Arenası programına ve FOX Ana Haber’e verilen RTÜK cezalarına, “Halk Arenası’na 5 hafta yayın durdurma, Halk Tv’ye 80 bin TL para cezası!.. FOX Tv’ye 3 gün haber durdurma, 1 milyon TL’ye yakın para cezası!.. İLERİ DEMOKRASİ BÖYLE BİR ŞEY!..” şeklinde tepki gösterdi.

Dündar sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Ben eksik yazmışım! 3 hafta program durdurma ve 80 bin TL para cezası da Yılmaz Özdil’in konuk olduğu programa vermişler! BÖYLECE YEREL SEÇİMLERİ BULDUK DEMEKTİR!..” ifadesini kullandı.

DÜNDAR’DAN 8 HAFTA AÇIKLAMASI

Uğur Dündar, Müjdat Gezen ve Metin Akpınar ile yapılan programa 5, Yılmaz Özdil ile yapılan programa da 3 hafta ceza verildiğini belirterek, “Destek veren herkese çok teşekkürler. Sağolun,varolun. Ancak bazıları toplam 5 haftalık ceza aldık gibi anlamışlar.Hayır. Büyük mizah ustaları Metin Akpınar ve Müjdat Gezen’li programdan 5, değerli kardeşim Yılmaz Özdil’li programdan da 3 hafta olmak üzere toplam 8 hafta!..” dedi.

dundar-asdhalk-arenasi-12İLGİLİ HABERHalk Arenası ve FOX Ana Haber'e RTÜK'ten skandal cezaHalk Arenası ve FOX Ana Haber'e RTÜK'ten skandal ceza
Son güncelleme: android-time 08:51 03.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more