Sözcü Plus Giriş

Sosyal medyanın dünkü gündemi: Günaydın T A M A M

Erdoğan'ın sözleri sonrası sosyal medyada milyonlarca kişi dün ' T A M A M ' demişti. Dün AKP'li Mahir Ünal, ' T A M A M ' diyenler için FETÖ'cü ve PKK'lı imasına bulundu. Mahir Ünal'ın skandal sözlerine tepkiler bu sefer 'Günaydın T A M A M' etiketiyle geldi. Türkiye'de birinci sırada yer alan etiket dünya gündeminde ise beşinci sırada yer aldı.

13:17 -
Sosyal medyanın dünkü gündemi: Günaydın T A M A M

Erdoğan’ın dün yaptığı “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” açıklamasının ardından sosyal medyada başlayan ‘T A M A M’ fırtınası dün ‘Günaydın T A M A M’ etiketiyle devam etti.

İLGİLİ HABERErdoğan'ın sözleri dünya gündemi oldu... Milyonlarca kişi 'TAMAM' dediErdoğan'ın sözleri dünya gündemi oldu... Milyonlarca kişi 'TAMAM' dedi

Dün ‘T A M A M’ sözleri sosyal medyada dünyada gün boyunca birinci sırada yer almasının ardından AKP Sözcüsü Mahir Ünal, ‘TAMAM’ diyenlere yönelik ‘Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’ nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor.’ dedi. Mahir Ünal’ın sözlerine ve Erdoğan’ın sözlerine ise sosyal medya kullanıcılarının tepkileri ‘Günaydın T A M A M’ etiketiyle geldi.

İşte kullanıcıların attığı tweetler:
İşte kullanıcıların attığı tweetler:

blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”tr”>

Günaydın T A M A M
Bu iş bitti binAli'de T A M A M diyor ;)

O zaman inAli :)pic.twitter.com/dWb5XolWU7

— ATAKIZI (@ATAKIIZI) 9 Mayıs 2018

Son güncelleme: android-time 02:12 10.05.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more