Sözcü Plus Giriş

29 Kasım Süper Loto çekiliş sonucu… Süper Loto’da ikinci devir gerçekleşti!

Süper Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından 3 milyon 306 liralık büyük ikramiyenin sahibi kim olacak merak ediliyordu ancak şanslı numaraları bilen çıkmadı. Milli Piyango'nu en çok devreden oyunu olan Süper Loto'da talihli çıkana kadar devir devam edecek. Vatandaşlar şimdiden gelecek hafta 5 milyonu bulması  öngörülen ikramiye için kolları sıvadı. İşte Süper Loto çekiliş sonucu...

19:51 -
29 Kasım Süper Loto çekiliş sonucu… Süper Loto’da ikinci devir gerçekleşti!

29 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ büyük ikramiye tutarı olarak 3 milyon 306 bin TL belirledi. Süper Loto’da vatandaşlar 6 şanslı rakamı bilerek dev ikramiyenin sahibi olmak istiyor. Bu hafta şanslı rakamları bilen çıkmadı, haftaya daha büyük bir ikramiye verilecek. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları…

29 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

İşte 508. hafta Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda çekilen rakamlar:

2, 13, 22, 38, 48, 53

super-lotoo

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERMilli Piyango Sayısal Loto sonuçları: 28 Kasım'da ilk devir geldi!Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları: 28 Kasım'da ilk devir geldi! İLGİLİ HABERMPİ Şans Topu sonuçları: 28 Kasım Şans Topu sonucuna göre 5+1'i iki kişi bildi!MPİ Şans Topu sonuçları: 28 Kasım Şans Topu sonucuna göre 5+1'i iki kişi bildi!

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur. Aynı kolonda 1’den 54’e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto’dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir.

Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder. 25 Ekim 2007 tarihinden beri şans oyunu her haftanın Perşembe günü yapılmaktadır.Süper Loto’da ikramiyeler belirlenen oranlar dahilinde dağıtılmaktadır.

Son güncelleme: 07:56 30.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more