Süper Loto sonucu açıklandı! Kimse bilemedi, büyük ikramiye devretti

Süper Loto çekiliş sonucunda kuponlarını dolduranlar hayal kırıklığına uğradı. Her perşembe akşamı Milli Piyango İdaresi tarafından Süper Loto çekilişi gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar internet üzerinden 26 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucunu araştırıyor. Bu hafta büyük ikramiye ne kadar oldu? İşte Süper Loto çekiliş sonucu ve şanslı rakamlar...

Süper Loto sonucu açıklandı! Kimse bilemedi, büyük ikramiye devretti

Süper Loto sonucu açıklandı bu hafta 6 bilen çıkmayınca devir gerçekleşti. Süper Loto’da 6 şanslı rakamı bilen büyük ikramiyeyi kazanıyor. Milli Piyango İdaresi, büyük ikramiye tutarı olarak 1 milyon 597 bin TL belirledi. Geçen hafta şanslı numaraları Eskişehir’den bir kişi bilmiş ve 27 milyon 95 bin liranın sahibi olmuştu. İşte internet üzerinden canlı yayında açıklanan Süper Loto sonucu…

26 TEMMUZ SÜPER LOTO SONUCU

Saat 21.15'te Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayında gerçekleştirilen 561. hafta Süper Loto çekilişi sonuçları belirlendi:

16, 20, 39, 45, 50, 52

super-loto-sonucu

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Sayısal Loto sonuçları: 25 Temmuz ikramiye dağılımı İlginizi Çekebilir Sayısal Loto sonuçları: 25 Temmuz ikramiye dağılımı 25 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu: Büyük ikramiye ikiye bölündü! İlginizi Çekebilir 25 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu: Büyük ikramiye ikiye bölündü!

SÜPER LOTO’DA EN ÇOK ÇIKAN SAYILAR

Süper Loto’da en çok kazandıran numaralar sırasıyla 35, 13, 1, 37, 45, 33, 17 ve 23 şeklinde. Çekilişte en az çıkan sayılar ise; 7, 11, 27, 28, 42, 52 ve 53'tür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...