Sözcü Plus Giriş

1 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı: İşte MPİ bilet sorgulama ekranı Büyük ikramiye devretti!

1 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı: İşte MPİ bilet sorgulama ekranı Süper Loto sonuçları belli oldu. Büyük ikramiye devretti! Milli Piyango İdaresi'nin en çok ikramiyeyi veren şans oyunlarından Süper Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı haberimizde. İşte 1 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları...

null
Güncellenme: 07:47, 02/02/2018
1 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı: İşte MPİ bilet sorgulama ekranı Büyük ikramiye devretti!

Milli Piyango İdaresi, Şubat Süper Loto sonuçlarını açıkladı. Geçen hafta 42 milyon liralık ikramiye ile bir kişinin hayallerini gerçekleştiren Süper Loto bu hafta 1 milyon 848 bin TL verdi. Ancak büyük ikramiye bilen çıkmayınca devretti.  Milli Piyango İdaresi noter huzurunda, canlı yayında Süper Loto çekiliş sonuçlarını açıkladı. İşte MPİ bilet sorgulama ekranı 1.02.2018 tarihli Süper Loto çekiliş sonuçları…

1 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto bu hafta büyük ikramiye olarak 1 milyon 848 bin TL verdi. İşte 01.02.2018 tarihli Süper Loto sonuçları:

18, 20, 30, 46, 48, 49

super-loto-devir

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

Geçen hafta Süper Loto 42 milyonluk dev ikramiyeyi bir kişiye vermişti.

Süper Loto'da kazanan numaralar: 5, 12, 15, 17, 20, 40

super-loto

ŞANSLI NUMARALARI BİLENLER İKRAMİYELERİ NEREDEN ALACAK?

Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen kurallara göre (3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler, (5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri, (6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.

Yayınlanma Tarihi:21:18,